We're not pale! We're f*cking snow whites!

2. března 2015 v 15:37 | Bianca |  Beauty and Fashion
Jaro se pomalu blíží, sluníčko vylézá zpoza mraků a většina holek už se klepe na to, až začně připejkat víc a ony si budou moct opálit svou "bledou" kůži.... A já se už připravuju na to jak si všichni žačnou zas všímat že jsem bledá, v zimě je to totiž ještě ok to je totiž bledá většina lidí, ale to že ani v létě při třicetistupňových vedrech můj obličej nezmění svou barvu je pro ně naprosto nepochopitelné.

Jsem bledá prostě celý rok jen ruce záda a občas břicho se mi trochu "opálí" - vypadám pak leda jakobych lehce zežloutla a je to akorát hnusný protože obličej mám furt stejnej takže si ruce mažu padesátkou krémem abych nevypadala že mě sešili z různých kusů jako frankensteinovo monstrum -.-
Hrozně mě štve jak se to většině lidí nelíbí a jen si z člověka utahují že vypadá jako duch/mrtvola/upír a podobně...
Být bledule je prostě těžký...

Mám ráda svou bledost, teď když jsem se naučila pracovat s make upem objevila jsem že bledá pleť je vlastně opravdu hezká, když umíte její půvab zdůraznit... navíc je lepší spokojit se se svou světlou pletí a naučit se mít ji rád než chodit do solárka či se opalovat což je akorát nezdravý nebo se matlat sajrajtama jako jsou samoopalováky a o X odstínů tmavší make upy díky kterým vypadá člověk akorát jako pomeranč :'D

názorná ukázka:

Jo na jednu stranu ji chápu hold hnědé vlasy a bledá pleť vypadají vážně asi nejhůř když máte
k tomu ještě světlé oči :/ A najít vhodný make up na bledou pleť to je vážně téměř nadlidský výkon, ale oranžová se mi eda nezdá o moc lepší...

Než jsem se začala malovat a barvit si vlasy tak jsem vážně neměla ráda to jak jsem byla bledá protože jsem vypadala prostě "vyblitě" a pořád se mě někdo ptal zda nejsem nemocná...
Nechápala jsem to jiné holky byly taky hodně bledé a říkali mi že si nemám na co ztěžovat, ale sakra lidi pochopte že to dost závisí na té baravné kombinaci!
Vždycky mě dojme když mi světlooká blondýna (takový ten severský typ chápejte) začne říkat že jsme na tom stejně že i ona je bledá, to se ve mě fakt vaří krev a mám sto chutí na ni zařvat :
But you look like a f*cking angel and I look like a f*cking corpse!

Pak jsem ale objevila lidi jako jsou tihle: ( Dita von Teese, Mana, Amy Lee,Yu Phoenix)

A moje reakce byla něco jako: wow they're f*cking pale but f*cking beutiful, how they do this?
... potom mi došlo že stejně jako já mají svétlé oči ( ano vím že Mana má čočky ale nosí je prakticky pořád) a velmi bledou pleť a ...černé vlasy.

A tak jsem se rozhodla si obravit vlasy na černo, vždycky jsem to chtěla ale bála jsem se že to jen zvýrazní mou mrtvolnou bledost ale teď se cítím asi takhle:


Vážně se už ke své středně hnědé barvě vlasů rozhodně nechci vrátit to radši zkusit bláznivé barvy jako je fialová a modrá :D vypadá to s bledou pletí taky úžasně, ale černá je hold přirozenější a prostě ..
I love to look like a snow white :3

Mě se tudíž lidé se stejně bledou pletí a tmavými vlasy, prostě takovéhle "sněhurky" :D líbí...
a co vy? Preferujete snědší pleť, nebo se vám spíš líbí takhle bledá?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama